مزرعه شاهزاده سعودی بچه پولدارها اینستاگرام

مزرعه: شاهزاده سعودی بچه پولدارها اینستاگرام حیوانات عربستانی دختران جوانان فرزند زندگی خودرو تصویر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مردم کمبودها را قبول می‌کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی‌آورند / صوفی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همه مسوولان باید نسبت به فسادهای اداری و اقتصادی نهادها حساس باشند. 

مردم کمبودها را قبول می‌کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی‌آورند / صوفی

صوفی: مردم کمبودها را قبول می کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی آورند

عبارات مهم : ایران

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: همه مسوولان باید نسبت به فسادهای اداری و اقتصادی نهادها حساس باشند.

علی صوفی در گفت وگو با ایسنا در ارتباط با ضرورت مبارزه با فسادهای اداری و اقتصادی در نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و گزارش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از بعضی از تخلفات مسوولان شهری گذشته اظهار کرد: طبعا جهت ارائه چنین گزارشی مورد نیاز بود تا مدتی آقای نجفی و دوستانشان اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنند. گزارشی که در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باید ارائه می شد، باید براساس اطلاعات کارشناسانه و با تحقیق و تفحص کامل می بود.

مردم کمبودها را قبول می‌کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی‌آورند / صوفی

وی ادامه داد: اگر هرکدام از ادعاهای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به مدیران شهری گذشته خلاف باشد، اعتراضات و انکاراتی در پی خواهد داشت، بنابراین مدت زمانی که طول کشید تا شهردار فعلی پایتخت کشور عزیزمان ایران این لیست با اسناد محکم تهیه کند، کمی زیاد شد. البته الان هم نمی دانم که این اسناد چقدر عمق و گستردگی دارند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب سپس اظهار کرد: پیش از این نیز موضوعاتی همچون املاک نجومی و طرح تحقیق و تفحص از شهرداری در ارتباط با فسادهای مالی و اقتصادی این نهاد مطرح شده است بود، ولی متاسفانه بررسی این طرح ها در مجلس پا نگرفت و بحث واگذاری املاک نجومی هم ابتر می ماند.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همه مسوولان باید نسبت به فسادهای اداری و اقتصادی نهادها حساس باشند. 

صوفی در جهت همین عنوان خاطرنشان کرد: باید ببینیم آقای نجفی و همکارانشان در شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تا چه اندازه حریف صاحبان این پرونده ها هستند و از سوی دیگر تا چه اندازه می توانند از بروز مجدد چنین رفتارهایی در سیستم مدیریتی خود جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اعتراضات مردمی نسبت به فساد ساختاریافته در بعضی نهادهای مدیریتی گفت: مردم طی سال های گذشته نشان دادند که کمبودها را قبول می کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی آورند. این اوج بی عدالتی است که عده ای از طریق ضد و بندها اموال عمومی را جهت خود کنار بگذارند. بنابراین مهم است تا مسوولان وقت بگذارند و مباحث اینچنینی را پیگیری کنند؛ چراکه ممکن است با نارضایتی های مردمی روبه رو شوند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: نه فقط شهرداری و شورای شهر تهران، بلکه همه دستگاه های نظارتی و مسوولان موظف هستند که با سرعت با تخلفات موجود برخورد کنند. جهت مردم پرسش است که آیا تحقیق و تفحص از شهرداری در مجلس رای نمی آورد، آیا در انتخابات گذشته جهت گزینش شهردار بعضی اعضا به گونه ای واکنش‌ها کردند که شائبه رفت و آمد رشوه ها مطرح شد؟

مردم کمبودها را قبول می‌کنند ولی بی عدالتی را تاب نمی‌آورند / صوفی

صوفی افزود: قوانینی مثل اموالتان را از کجا آورده اید تصویب می شود ولی اجرایی نمی شود؛ بعد می بینیم کسی که تنها چهار سال نماینده مردم بوده هست، در آخر دوره کاری اش، زندگی مالی اش را متحول کرده است یا باز می بینیم اموال کسانی که اختلاس می کنند به آسانی از کشور خارج می شود و خودشان هم فرار می کنند. اوایل انقلاب روحیه مبارزه با فساد در مسوولان وجود داشت، ولی الان قلیل صدایی از مسوولان در این راستا می شنویم. گاهی مردها صادقی و مطهری حرف هایی می زنند ولی بقیه ساکت نشسته اند. اگر مسوولان دیگر هم چنین ساکت بمانند و عدم پاسخگویی به یک رویه عمومی به وسیله آنها تبدیل شود، سرمایه اجتماعی کشور را از دست می دهد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در آخر گفت: 8 سال دفاع مقدس و تلاش جهت پیروزی و استقرار انقلاب اسلامی حاصل سرمایه اجتماعی بود که در این جامعه وجود داشت، ولی الان شکاف طبقاتی میان مردم و مسوولان جای این سرمایه را گرفته هست. کسانی که ثروت های نجومی دارند جزو بازاریان نیستند، بلکه با پیگیری راحت ای متوجه می شویم دستی در حاکمیت داشته اند. باید به مسوولان گفت که اگر جلوی این روند نادرست گرفته نشود، همه از آن آسیب خواهند دید.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همه مسوولان باید نسبت به فسادهای اداری و اقتصادی نهادها حساس باشند. 

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | شهردار | شهرداری | اصلاح طلب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz